Diyarbakır Evden Eve Nakliyat Yorumlar

Bu sayfamızı hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlar için oluşturduk. Bizden hizmet aldıktan sonra iyi veya kötü deneyimlerinizi aşağıdaki yorum yaz alanında dile getirebilirsiniz. Bu yorumlar halka açık ve şeffaf bir şekilde paylaşılır. Diyarbakır şehir içi nakliye yorumları, Diyarbakır evden eve nakliyat yorumları , Diyarbakır şehirler arası nakliyat yorumları veya herhangi bir nakliye ihtiyaçlarınızda bizden bir hizmet aldıysanız lütfen iyi veya kötü yorumlarınızı dile getirin.

Diyarbakır evden eve nakliyat yorumları için şimdi bir yorum bırakın!

“Diyarbakır Evden Eve Nakliyat Yorumlar” için 6 yanıt

 1. Banu Kaya avatarı
  Banu Kaya

  Yenişehir den Kayapınar’a evimi taşıdılar. Gayet seri ve pratik bir şekilde nakliye hizmetini gerçekleştirdiler. Sorunsuz bir deneyimdi benim için teşekkürler Diyarbakır evden eve nakliyat.

  1. Diyarbakır Nakliyat avatarı

   Değerli görüşleriniz için teşekkürler ‎

 2. Hamdullah Birkan avatarı
  Hamdullah Birkan

  Bağlar’dan Van Çaldıran’a evimi taşıdılar. Sabah gelip eşyayı sarıp kamyona yüklediler. Bizde yola çıktık o sırada. Biz Van’a yetiştiken birkaç saat sonra arayıp geldiklerini söylediler. Böyle hızlı bir firma ile daha önce çalışmadım. 0 sıkıntı ile eşyamı sorunsuz teslim ettiler. Kartlarını bırakıp yorum yazmamı istediler. Bu yorumu yazmak tamamen içimden geldi. Diyarbakır evden eve nakliyat firmasını kesinlikle tavsiye ederim.

  1. Diyarbakır Nakliyat avatarı

   Sizinle çalışmak bizim içinde keyifliydi Hamdullah bey, değerli yorumunuz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

 3. Burhan Keskinok avatarı
  Burhan Keskinok

  Daha önce 2 defa ev taşımış biri olarak Diyarbakır evden eve nakliyat’ı bir arkadaşımdan duydum ve aradım. Verdikleri fiyat bana biraz yüksek geldiği için anlaşma taraftarı değildim. Diğer firmaları aradığımda fiyat konusunda yüksek bir fark olmadığını görünce tekrar arayıp anlaştık. Bu gün iyi ki de anlaşmışsız diyorum. Çünkü daha önce evimi taşıyan Diyarbakır nakliye firmalarının ne denli baştan-salma iş yaptıklarını bu Diyarbakır evden eve nakliyat’ı görünce anladım. Taşınacağım ev 23 KM ötemde olmasına rağmen tüm eşyalarımı paketlediler. Çalışma şekillerini görünce neden bu fiyatı verdiklerini gerçekten anlamış oldum. Bu firmayla evinizi taşıyıp taşımayacağınız sizin kararınız ben sadece buradan Diyarbakır evden eve nakliyat ekibine ve Serhat beye teşekkür etmek istedim.

  1. Diyarbakır Nakliyat avatarı

   Rica ederiz Burhan bey, biz sadece işimizi yaptık. Nakliye hizmetinin dip bir fiyatı yoktur. O yüzden günümüzde birçok kişi çok düşük fiyatlarla hizmet sağlamakta. Ancak bu hizmetin kalitesi maalesef taşıma günü geldiğinde görülüyor ve hizmet alan kişinin pişman olmasına neden oluyor. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. Sağlıcakla kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara!