Diyarbakır Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Kargo şirketleri bazı durumlarda birkaç parça eşya için çok yüksek fiyatlar çıkarmaktadır. Bu durum şehir dışına birkaç parça eşya gönderen bireyler için büyük sorun olmakta. Ancak bunun bilince olan kişilerin bir kısmı bu durumu Diyarbakır şehirlerarası nakliye firmalarında çözümü buldular. Uzak mesafelere birkaç parça eşya için onbinlerce lira ödemektense daha uyguna götürmenin bir yolu varsa tabi ki de Şehirler arası taşımacılık firmalarıdır.

Bu durum Diyarbakır nakliye firmaları için yeni bir konu değil. Bu nedenle günümüzde herhangi bir nakliye firması ile sadece birkaç parça eşya için anlaşabilir ve eşyanızı istediğiniz şehre gönderebilirsiniz. Diyarbakır evden eve nakliyat firmamızdan da bu hizmeti alabilirsiniz burada takdir sizin. Ancak firmamız şehir dışına taşıdığı her eşya için sigorta yaptırdığını bilmelisiniz. Güvenli taşımacılığın adresi olan Diyarbakır Nakliyat ile Diyarbakır şehirler arası parça eşya taşıma için anlaşmak için bizi 7/24 iletişim kanallarımızdan arayabilirsiniz.

Diyarbakır Şehirler Arası Parça Eşya Taşımacılık

Birkaç parça eşyanızı şehir dışına taşımaya karar verdiniz. Ve bir nakliye firması ile anlaştınız. Ancak o firma eşyalarınızı başkalarının eşyası ile karıştırdı. Bu durumda ne yaparsınız? Davalarla uğraşmak zorunda kalır en az 2 ay beklemek zorunda kalırsınız. Bu veya buna benzer durumlarla karşılaşmamak için peki ne gibi önlemler almalısınız?

Diyarbakır şehirler arası nakliye firması ile anlaşmadan önce ;

  • K3 Yetki belgesi isteyin.
  • Fatura kesmesini talep edin.
  • Araç plakasını ve araç tipini kaydedin.

Bunları yaparak eşyalarınızın güvenle Diyarbakır şehirler arası nakliye ile taşınmasını sağlarsınız. Çünkü kurumsal ve K3 taşıma belgesine sahip bir firma herhangi bir karışıklık veya sorun çıkartmak istemez. Eğer evinizi veya parça eşyanızı şehirlerarası Diyarbakır nakliye ile taşımak istiyorsanız ve güvenilir bir firma arıyorsanız Diyarbakır evden eve nakliyat’ı tercih edebilirsiniz. Firmamız gerekli tüm belgelere sahip olmakla beraber, kurumsal olarak hizmet vermektedir.

S.S.S.

Diyarbakır şehirler arası parça eşya taşıma fiyatları ne kadar?

Diyarbakır’dan en yakın illere şehirler arası parça eşya taşıma 1200 TL’den başlamaktadır. Bu fiyat eşyaların miktarı, kapladığı alan ve gideceği mesafeye göre değişiklik gösterse de fiyatlar ortalama bu seviyededir.

Şehirler arası parça eşya taşıma kaç gün sürer?

Eşyalarınızı şehir dışına Diyarbakır evden eve nakliyat ile taşırsanız ortalama 1 – 3 Gün arasında gideceği adrese teslim edilir. Bu zaman aralığı eşyanın gideceği yere bağlı değişebilir. Ancak şehirlerarası parça eşya taşıma işlemi yapılırken ekiplerimiz size nakliye işleminin kaç gün süreceği konusunda net bir bilgi verecektir.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma İle Hangi Eşyalarımı Gönderebilirim?

Çalışma masasından, Gardroba istediğiniz büyüklükte ve hacme sahip eşyayı veya eşyaları şehir dışına Diyarbakır evden eve nakliyat kalitesiyle taşıyabilirsiniz.

“Diyarbakır Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma” için bir yanıt

  1. Onur Altan

    Geçen ay Koşuyolu’ndan 75’e iş yerimi taşıdım. Sağolsunlar malzemeleri dikkatle taşıdılar. çok teşekkür ediyor gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Call Now ButtonŞimdi Ara!